Konto młodzieżowe Student ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Sprawdź całą ofertę on-line

ING Bank Śląski
Uczysz się w szkole średniej lub studiujesz a potrzebujesz bezpiecznego i taniego miejsca dla Twoich pieniędzy? Konto Student ING Banku Śląskiego będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Najważniejsze parametry konta młodzieżowego Student ING Bank Śląski:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 2 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: do 3 PLN/m-c 0 PLN / przy min. 100 PLN obrotu
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: od 5 do 9 PLN
Przelewy przez telefon: do 1.50 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 1 PLN Euronet
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: ING
Typy kart: VISA
Maestro
Właściciel: od 18 do 26 lat
Przelew zagraniczny: 5 PLN w euro
Dodaj własną opinię o koncie młodzieżowym Student ING Bank Śląski, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Sylvia
Dla osób o żadnych zarobkach i małych kieszonkowych opłaty miesięczne mogą trochę gryźć, wiadomo każdy chciałby mieć najlepsze warunki za niewiele. Przeglądam jeszcze inne oferty i wydają mi się lepsze niż te tutaj. Szczególnie, że do bankomatu miałabym kawał drogi. Myślę, że można znaleźć korzystniejszą ofertę, a nie trzymać się przy opłatach za to, co inni mają bezpłatnie. Trzeba skończyć 18 lat, a więc umowę podpisuje się już samemu. Ale jest to ograniczenie wieku niestety. Słyszałam, że bez problemu załatwia się formalności tzn. szybka reakcja ze strony banku itp. To prawda? Nie znam się na tym.
Autor: Maks
Nieźle sobie ING używa na młodych ludziach. Zamiast prowadzić politykę przyjaźni w sferze opłat robią na odwrót. Przecież ci ludzi może za parę lat będą majętni i będą zapewne pamiętać, że ktoś ich w młodości obłupił. Same prowazdeni rachunki i opłata za tą usługę na poziomie 2 złotych miesiecznie jest nieporozumieniem. Może jedna zaleta, że w bankomacie Euronetu za wypłatę gotówki zapłacimy 1 złoty, chociaż w innych bankach ta usługa jest bezpłatna. A za co te 3 złote miesięcznie za uzywanie karty, chociaż minimum 100 zotych to nie jest jakaś wygórowana suma.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.