Konto młodzieżowe MultiKonto jestem MultiBank

MultiBank

Sprawdź całą ofertę on-line

MultiBank
Jeżeli jesteś uczniem lub studentem i szukasz konta osobistego bez konieczności stałych wpłat to młodzieżowe MultiKonto jestem MultiBanku jest celem Twoich poszukiwań i kontrolujesz finanse tak, jak lubisz.
Najważniejsze parametry konta młodzieżowego MultiKonto jestem MultiBank:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: do 1 PLN/m-c
0 PLN - transakcje min. 500 PLN
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: od 1 do 3 PLN
Przelewy przez telefon: 0 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 5 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: Euronet, BZWBK, Cash4You, eCard
Typy kart: Visa Electron
Visa
Właściciel: od 18 do 26 lat
Bez konieczności stałych wpłat
Przelew zagraniczny: 0,35% min.20 PLN maks.200 PLN
Dodaj własną opinię o koncie młodzieżowym MultiKontao jestem MultiBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Ann
 Moja mama ma konto w Multi Banku, ja mam 15 lat i myślę nad założeniem konta w jakimś banku. Mama poleca mi swój bank bo mówi, że będzie najmniej załatwiania. A co Wy o tym myślicie? Jakie konto wybrać?
Autor: Anita
Rzeczywiście Twoja mama ma rację - będzie najmniej załatwiania bo jeśli np. Twoja mama nie ma konta w banku, w którym Ty chciałabyś mieć to też będzie musiała w nim założyć konto, a jak wiadomo to są dodatkowe koszty. Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na konto w Multi Banku. Ma dosyć ciekawą propozycję dla osób młodych.
Autor: Daria
Ann jak najbardziej jest to korzystne, zobacz że opłaty miesięczne to tylko 1 zł, przy dobrych wiatrach nic nie zapłacisz :) Z tego co czytam każdy uczeń lub student może założyć takie konto dla siebie. Poniżej 18 roku życia właśnie konieczne będzie podpisywanie wszystkiego z mamą. Jeśli jednak odpowiadają Ci warunki z innego banku nie zawahaj się złożyć tam wniosku, korzyść ma płynąć przede wszystkim dla Ciebie. A formalność jest przecież jednorazowa, nie trzeba tego powtarzać. Co do konieczności zakładania konta w innym banku przez mamę to nie byłabym taka pewna, myślę że to nie jest konieczne.
Autor: Sylwian
Myślę, że konto młodzieżowe MultiBanku ma wiele zalet, ale też wiele minusów. Zacznę od plusów. Założenie konta w MultiBanku jest bezpłatne, tak samo nie płaci się za prowadzenie. Wydanie karty do tego konta jest bezplatne, a za przelewy dokonane w internecie są na zerowym poziomie. I tyle jeżeli chodzi o zalety tego konta. Ale dalej są tylko minusy. Po pierwsze opłata za korzystanie z karty to 1 zł na miesiąc, w większości banków nie ma opłat. Bank nie pobierze opłaty, ale tylko gdzy miesięczne transakcje na tej karcie będą minimum 500 złotych. Jeszcze o wypłatach z bankomatów, opłata za taka usługę jest droga i kosztuje 5 złotych, chociaż jest kilka bezpłatnych bankomatów.
Autor: multi_ble_konto
jeśli chodzi o moja opinie o multikonto jestem to te minusy, szczegolnie o wyplatach z abnkomatow dyskwalifikuja te konto i tyle
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.