Konto młodzieżowe izzyKONTO mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Konto młodzieżowe izzyKONTO to oferta przeznaczona dla osób w wieku 13-18 lat. Użytkownik konta zyskuje pełną swobodę w dysponowaniu środkami pieniężnymi, uczy się jak odpowiedzialnie korzystać z własnych oszczędności.
Najważniejsze parametry konta młodzieżowego izzyKONTO mBank:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 0 PLN
Przelewy przez Internet: 0 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 2 do 4 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: do 5 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: WBK S.A., Cash4You, eCard, Euronet
Typy kart: Visa Electron
Właściciel: od 13 do 18 lat
Przelew zagraniczny: brak
Dodaj własną opinię o koncie młodzieżowym izzyKONTO mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: miniek
W tym banku konto młodzieżowe może posiadać już osoba, która ukończyła 13 rok życia. Aby móc starać się o takie konto, należy mieć zgodę opiekuna i ten opiekun będzie miał możliwość zaglądania w konto młodzieżowe. Plusem konta w mBanku jest na pewno to, że prowadzone jest ono bez opłat, przelewy zarówno na inne konto mBanku jak również na konta do innych banków są całkowicie darmowe.
Autor: Krystian Woźniak
Tata założył mi konto w tym banku i bardzo się z tego cieszę.Powiedział mi że mogę płacić kartą za zakupy,robić przelew w internecie np.za zakupy na allegro,pokazał mi bankomaty z których korzystam przy wypłacaniu moich pieniędzy.Dobrze że mogłem sobie założyć takie konto.Dzięki temu dostaję od taty pieniądze na konto co jest bezpieczne i ich tak szybko nie wydaje:) Polecam bo jest ono od 13 lat i nie trzeba czekać aż się skończy 18 lat.Mam ładną kartę bankomatową i żeby zrobić przelew przychodzą mi hasła na komórkę.
Autor: heniek
Krystianie masz bardzo mądrego ojca. Ja jeszcze mam za małe dzieci, ale to samo zrobię co Twój ojciec. po prostu założę im konto jak będą trochę starsi. I wybiorę zapewne mBank, ponieważ mam konto w mBanku i jestem w pełni zadowolony. A na izzyKonto są bardzo dobre warunki. Pierwsza zaleta to przejrzysta obsługa internetowa na portalu bankowym, druga rzecz to bezpłatne prowadzenie konta, po trzecie to co dotyczy kart są one bezpłatnie wydawane oraz nie opłat stałych za używanie tych kart. No i po czwarte jest kilka różnych bankomatów gdzie można bezplatnie podjąć gotówkę.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.